Mini

   Rozhodli jste se pro program Mini? Pak můžete využít velkou část našich služeb za výhodnou cenu. Získáte přístup do našeho on-line realitního systému, můžete kdykoli požádat telefonicky nebo e-mailem o radu vám přiděleného experta, každý den můžete sledovat statistiky sledovanosti vašeho inzerátu a reagovat úpravami textu a ceny na situaci na trhu. V kalendáři obsaženém v našem systému si vyznačíte čas, na který chcete objednávat prohlídky.

   Zájemci o prohlídku vaší nemovitosti volají na náš telefon a píší na náš e-mail. My vám dohodneme schůzky se zájemci o vaši nemovitost na čas, který jste si vyznačili do kalendáře jako vyhrazený čas pro prohlídky, tuto prohlídku zapíšeme do vašeho kalendáře a upozorníme vás na ni formou SMS. Pokusíme se odfiltrovat všechny realitní makléře, abychom šetřili váš čas. Můžeme se zúčastnit těchto prohlídek osobně nebo ve formě dálkového přístupu (SKYPE).

   Vaše nemovitost bude vystavena na všech nejnavštěvovanějších realitních portálech po dobu 30 dní. V případě, že budete chtít po uplynutí této doby změnit verzi programu našich služeb, můžete přejít zpět na Trial nebo naopak využít komplexnější služby volbou vyššího programu.