Full

   Program Full zahrnuje kompetní služby realitního makléře a ještě něco navíc. Můžete se dohodnout na osobní konzultaci s naším expertem, s nímž můžete probrat veškeré obchodní i právní náležitosti spojené s prodejem nemovitosti. Získáte přístup do našeho on-line realitního systému, můžete kdykoli požádat telefonicky nebo e-mailem o radu vám přiděleného experta, každý den můžete sledovat statistiky sledovanosti vašeho inzerátu a reagovat úpravami textu a ceny na situaci na trhu. V kalendáři obsaženém v našem systému si vyznačíte čas, na který chcete objednávat prohlídky.

   Pomůžeme vám s přípravou nemovitosti na prodej, poradíme vám, jak nemovitost připravit. V ceně programu je zahrnuto pořízení virtuální prohlídky a sada 12 profesionálních fotografií. Vyrobíme vám též schematický půdorys. Pro podporu prodeje vám dodáme reklamní plachtu, kterou lze umístit na nemovitost. 

   Zájemci o prohlídku vaší nemovitosti volají na náš telefon a píší na náš e-mail. My vám dohodneme schůzky se zájemci o vaši nemovitost na čas, který jste si vyznačili do kalendáře jako vyhrazený čas pro prohlídky, tuto prohlídku zapíšeme do vašeho kalendáře a upozorníme vás na ni formou SMS. Pokusíme se odfiltrovat všechny realitní makléře, abychom šetřili váš čas. V případě, že to pro vás bude zajímavé, zúčastní se prohlídek i náš odborník, který prohlídku povede (v ceně programu 5 prohlídek).

   V případě, že se dohodnete se zájemcem na prodeji nemovitosti, připravíme vám rezervační smlouvu a dohodneme vám s kupujícím podmínky prodeje. Následně zajistíme sepsání kupní smlouvy právníkem a dohodneme úschovu kupní ceny. Postaráme se o podání vkladu na katastrální úřad (poplatek není v ceně programu) a doporučíme vám experta na vypracování PENB (cena za vypracování je účtována zvlášť). 

     Náš expert vám poskytne asistenci při předání nemovitosti, zajistí správné vyplnění předávacího protokolu a pomůže při zajištění formulářů pro převod energií.   

   Vaše nemovitost bude vystavena na všech nejnavštěvovanějších realitních portálech po dobu 90 dní. V případě, že budete chtít po uplynutí této doby prodloužit naši spolupráci, poplatek za každých 30 dní činí 590,- Kč.